Registracija:
8 46 315 092

Plaukų laminavimas

 

Žvilgantys, švelnūs, natūralaus atspalvio plaukai – kiekvienos moters ar merginos puošmena.

Nors gamta ne visas tuo apdovanojo, tačiau dabar aukščiausios kvalifikacijos plaukų specialistai ir kokybiškiausios priemonės gali šią problemą išspręsti. Galime  pergudrauti gamtą ir papuošti nuostabia spalva bei natūraliu žvilgesiu savo plaukus!

Procedūros eiga:

 

  • parenkamas vienas iš 8 „Sensacion Salerm Cosmetics“ plaukus laminuojančių atspalvių, geriausiai tinkantis Jūsų plaukų spalvai (norinčioms plaukų spalvos nesodrinti, o tik suteikti blizgesį ir glotnumą, bus parinkta skaidri, bespalvė priemonė); ypač tinka plaukų dažų nepažinusiems plaukams, nes pagyvina natūralų atspalvį arba suteikia kitą norimą atspalvį, visiškai nepažeidžiant plauko; galimi atspalviai - vario, šviesus (padeda pašalinti negražų gelsvą plaukų atspalvį), pilkas, rudas ir bespalvis;
  • atliekama plaukų laminavimo procedūra su parinktomis priemonėmis;
  • galva išplaunama šampūnu ir užtepama procedūrą papildanti atstatomoji kaukė plaukams;
  • plaukai išdžiovinami, sušukuojami ir / ar ištiesinami pagal Jūsų pageidavimą.


„Sensacion Salerm Cosmetics“ (Ispanija) priemonėmis atliekama procedūra yra visiškai saugi, nes jų sudėtyje nėra amoniako ar kitų agresyvių cheminių komponentų.


Pasinaudokite proga palepinti savo plaukus gražinamąja procedūra, po kurios galėsite didžiuotis ir gėrėtis nuostabiai atrodančiais savo plaukais!

(nuo 85 Lt / 24,6 , trukmė - 1val.)
tel. 8 46 315092, Tiltų g. 16, pc Kiras;
tel. 8 46 219139, H.Manto 75.