Registracija:
8 46 315 092

Veido procedūra prieš odos senėjimą

Procedūra atliekama su Fusion Mesotherapy XPERT aparatu - tai aukštos įtampos elektroporacija ir foto-biostimuliacija. Šis įrenginys padidina transderminį pasiekiamumą, bei skleidžiama spalvinė šviesa atlieka biostimuliuojamąjį poveikį.

Procedūros metu pirmiausia atliekamas veido demakiažas. Naudojamas švelnus, emulsinės konsistencijos valomasis kremas, praturtintas natūraliomis amino rūgštimis. Nepažeisdamas odos pašalina net itin atsparų makiažą; tinka net ypač jautriai odai. Po odos nuvalymo naudojamas lengvo intensyvumo enziminis šveitiklis. Pašalina odos nešvarumus ir negyvas odos ląsteles, atstato odos jaunatvišką išvaizdą.

Tuomet naudojamas F-XFC mezoterapinis veido kokteilis, kurio sudėtyje yra tik grynos veikliosios medžiagos, nėra jokių konservuojančių ir cheminių medžiagų. Šis veido kokteilis yra pagrindinė procedūra prieš odos senėjimą: organinis silicis yra pagrindinė  veiklioji medžiaga prieš odos senėjimą; šiame produkte jis atlieka keletą funkcijų – ląstelių stimuliacija, laisvųjų radikalų blokavimas, glikacijos slopinimas, raukšlių mažinimas, stangrinimas, kolageno sintezės didinimas, priešuždegiminis poveikis. Kokteilį papildo medžiagos, dar labiau patempiančios odą - tai DMAE ir mažos molekulinės masės hialurono rūgštis, taip pat gerinanti odos drėgmės lyg] ir didinanti odos apimtį. Šio išskirtinio produkto pagalba oda yra efektyviai saugoma nuo senėjimo ir pasiekiamas natūralus odos atjauninimas.

Po mezoterapinio kokteilio tepama kaukė su hialurono rūgštimi. Ji akimirksniu atstato odos spindesį ir puikiai pagelbėja tais atvejais, kai reikia gražiai atrodyti prieš ypatingas progas. Po kaukės naudojimo tepamas kremas. Kremo sudėtyje esančių veikliųjų medžiagų derinys drėkina, maitina, lygina ir stangrina odą.

Augalinės amino rūgštys skatina odos oksigenaciją ir didina ląstelių energijos lygį.

Intensyvus kursas: 4-6 procedūros, atliekant po vieną procedūrą į savaitę. Palaikomosios procedūros: viena procedūra į mėnesį.


Procedūros trukmė: 60 min., arba 1 vai. 30 min. (su kolageno kauke) - 170Lt / 49 

Tel. registracijai 8 (46) 315092