Registracija:
8 46 315 092

Masažas

Masažas – moksliškai pagrįstas gydymo būdas, teigiamai veikiantis žmogaus organizmą, bendrą jo būklę ir atskirų jo sistemų būseną ir procesus; skiriamas įvairioms ligoms, traumoms gydyti, rekomenduojamas po fizinio, protinio pervargimo. Masažas priklauso natūraliems gydymo metodams, kurie yra tokie pat seni, kaip ir pati žmonija. Tūkstantmečius visų kultūrų ir epochų gydytojai liesdami kūną gydė ligas ir malšino skausmus. Masažas atsirado labai seniai. Matyt, atskiros rūšys intuityviai rasdavo masažo judesius, kurie teigiamai veikia sveikatą arba malšina skausmą. Per ilgą evoliucijos procesą šios žinios buvo įtvirtintos, papildytos ir naudojamos tolesnėms kartoms.

Masažas gerina raumenų tonusą, didina sąnarių judrumą, spartina limfos ir kraujo apytaką, derina endokrininę ir nervų sistemas, skatinamai veikia virškinimą ir kvėpavimą. Masažas teikia ne vien tik fizinę naudą. Jis mus gelbsti ir psichologiškai atpalaiduoja, sumažina stresinę įtampą, įkvepia gyvybines energijas ir jėgas - kad galėtume pasiekti fizinę ir dvasinę pilnatvę. Tad po sunkios darbo dienos pats geriausias atsipalaidavimo būdas – masažas.

Segmentinis masažas

Segmentinis masažas taikomas įvairių ligų ir traumų gydymui. Masažas pagrįstas tuo, kad žmogaus organai ir funkcinės sistemos glaudžiai tarpusavyje susiję. Darant šį masažą yra masažuojamos priešstuburinės nugaros sritys, iš kurių išeina nervinės šaknelės, duodančios atšakas į kūno paviršių ir vidaus organus.
Segmentine metodika leidžia išvengti kai kada varginančių arba nepageidaujamų pašalinių masažo reiškinių dideliame kūno plote, leidžia dirbti tikslingai nedideliame ruože. Dirbdami tokiomis sąlygomis, mes galime žymiai sutaupyti jėgas, masažo laiką, o tai reiškia, sumažės procedūros kaina. Be to efektyvumas segmentinio masažo žymiai aukštesnis už efektyvumą klasikinio masažo.

Ajurveda yra Indijos holistinės medicinos sistema. Kuri labai plačiai nagrinėja žmogaus sveikatą, ir čia ji suprantama visai kitaip, nei priimta šiuolaikinėje medicinoje, kuri daugiausia užsiima fizinių ir psichinių negalių gydymu. Ajurveda teigia, kad sveikiausias žmogus yra tada kai jis užsiima dvasine praktika. Ji apima daugybe medicinos sričių, taip pat ir masažus.

Ajurvediniai masažai - tai unikalūs plataus poveikio masažai, harmonizuojantys kūną, protą ir sąmonę, išvalantys organizmą nuo toksinų, gerinantys bendrą savijautą, keliantys darbingumą ir nuotaiką. Jie padeda patirti džiaugsmą, aiškumą bei atvirumą, norą dirbti ir kurti. Laimės ir lengvumo pojūtis ilgam isiskverbia į kūną ir sielą.

Masažų privalumai:

 • Aliejus parenkamas pagal nustatytą tipą;
 • Naudojami aliejai, kurie kiekvienam klientui  pagaminti iš vaistažolių individualiai;
 • Masažo metu  suaktyvinama limfos sistema, kas leidžia produktams geriau pasisavinti;
 • Dėl specialaus kvėpavimo masažo metu žmogaus organizmas pilnai gauna reikiamą deguonies kiekį;
 • Dėl limfos suaktyvinimo sumažėja celiulitas;
 • Pagerėja bendra žmogaus savijauta;
 • Susinormalizuoja miego sutrikimai;
 • Sumažėja nugaros ar sąnarių skausmai;
 • Pagerėja žmogaus emocinė būsena;
 • Atpalaiduoja giliai susikaupusį fizinį ir emocinį stresą, nuima įtampą;
 • Nuima energijos blokus, padidina cirkuliaciją ir stimuliuoja limfos drenažą;
 • Nuima stresą susikaupusį raumenyse, kuris padaro kūną nelankstų;
 • Suteikia vidinės ramybės, harmonizuoja kūną ir sielą.